Alter zapowiada kolejną grę!


Wydawnictwo zapowiada nową grę planszową, która będzie przeznaczona dla całej rodziny. Gra ma mieć walory edukacyjne i rozrywkowe. Towarzyszyć będzie temu niezwykle ładna i estetyczna oprawa graficzna, która została stworzona przez zespół graficzny.

Alter zapowiada grę osadzoną w średniowieczu

Wydarzenia w grze rozgrywają się w 1217 roku, kiedy trwała IV krucjata. Po nieudanej próbie zdobycia Ziemi Świętej wojownicy Europy postanawiają kontynuować krucjatę w innym miejscu - na północy, gdzie znajdowały się ziemie dzisiejszej Szwecji, Norwegii i innych krajów skandynawskich, znane wówczas jako Ziemie Północne. Celem jest podbicie tych ziem i nawrócenie mieszkających tam ludzi na chrześcijaństwo.


Komentarze artykułu

Zapowiedzi gier wydawnictwa Alter

Alter zapowiada grę, która cieszy się dużym zainteresowaniem!

Ta gra została wyprzedana w sklepach i w Internecie. To świetny moment, aby ją kupić, ponieważ nigdzie nie można jej znaleźć! To gra stołowa, w którą można grać z przyjaciółmi i rodziną. Ludzie uwielbiają ją, ponieważ zmienia się za każdym razem, gdy w nią grasz. Możesz zmieniać kształt planszy, dodawać nowe zasady i zmieniać cele gry, dzięki czemu każda rozgrywka jest wyjątkowa. Gra jest obecnie niedostępna w sprzedaży online i nie można jej znaleźć w wielu sklepach.

Alter zapowiada grę która wywołała duże poruszenie!

Wydanie to jest bardzo zabawną i interaktywną grą dla wszystkich grup wiekowych. Jest to gra karciana, w którą mogą grać 2-4 osoby, a jej zasady są bardzo proste. Na talii znajdują się różne rodzaje jagód goji, takie jak słodkie, kwaśne, pikantne itp. Każdy z graczy otrzymuje określoną liczbę kart i rozpoczyna się gra. Jedna z zasad mówi, że należy wybrać kartę i zjeść ją, nie pokazując jej nikomu, a następnie wybrać inną kartę z ręki i dać ją innemu graczowi. Kolejną zasadą jest to, że każdy gracz musi spróbować odgadnąć, jaka karta została mu podarowana. Gdy wszystkie karty zostaną przydzielone i odgadnięte, rozpoczyna się kolejna runda.


Autor artykułu @gamer23 · 28-02-22