Rok 2023 - wyjątkowe premiery dla graczy!


Rok 2023 będzie rokiem, na który gracze czekają z niecierpliwością. To właśnie wtedy bowiem wyjdzie na rynek szereg nowych gier, które wyznaczą nowe standardy w branży gier. Już teraz wiadomo, że będziemy mieli okazję doświadczyć niespotykanych emocji.

Dominant Species: Władcy Ziemi

Dominant Species: Władcy Ziemi to gra planszowa, która ma zostać wydana w styczniu 2023 roku, która stawia graczy pod kontrolą jednej z sześciu głównych grup zwierząt: ssaków, gadów, ptaków, płazów, pajęczaków i owadów. Gra abstrakcyjnie odtwarza krótki wycinek historii naszej planety, niespodziewane nadejście epoki lodowcowej i wynikające z tego wyzwania dla żywych stworzeń.

Gracze muszą dostosować się do ciągle zmieniającego się środowiska i znaleźć sposoby na przetrwanie, napędzając ewolucję i dominując nad przeciwnikami. Podczas gry gracze będą wykorzystywać unikalne zdolności swoich gatunków, aby rozbudowywać siedliska i budować potężny łańcuch pokarmowy. Zbierając zasoby, mogą rozwijać nowe adaptacje i wykorzystywać katastrofy naturalne na swoją korzyść.


Komentarze artykułu

premiery gier planszowych 2023

Barrage: Afera na Nilu

Afera na Nilu to ekscytujący nowy dodatek do wielokrotnie nagradzanej gry ekonomicznej, Barrage. Gracze kierują państwowymi firmami na rynku produkcji energii, kupując najnowocześniejsze technologie do budowy tam i elektrowni wodnych, a następnie łącząc je kanałami.

Ten ekscytujący dodatek wprowadza nową, wyjątkową mapę przedstawiającą rzekę Nil oraz specjalną mechanikę: nawadnianie. Woda otrzymywana ze specjalnego źródła Nilu jest większa niż ze standardowego źródła, podczas gdy moc kanałów w zbiornikach jest mniejsza - tworząc wyjątkowe wyzwanie.

Będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności strategiczne, aby upewnić się, że to Ty wyjdziesz na wierzch w wyścigu o dominację. Gra z pewnością stanie się hitem wśród fanów strategii, gdy zostanie wydana w pierwszym kwartale 2023 roku. Zaznacz więc swój kalendarz i przygotuj się na ekscytującą przygodę w świecie produkcji energii.

Wojna o Pierścień: Gra karciana

Wojna o Pierścień: Gra karciana to strategiczna gra karciana dla dwóch do czterech graczy, która ożywia epicką opowieść o Władcy Pierścieni. Gracze mogą wybrać grę jako Cień lub Wolne Ludy, rywalizując w ekscytującej bitwie strategii i taktyki, aby określić losy Śródziemia.

W Wojna o Pierścień: Gra karciana gracze konstruują własne talie kart, reprezentujące różne mocne i słabe strony frakcji biorących udział w wojnie. Wolne Ludy muszą wypełnić swoją misję zniszczenia Jedynego Pierścienia, jednocześnie broniąc swoich ojczyzn przed nacierającymi hordami Saurona i jego sojuszników. Drużyna Cienia musi podbić ojczyzny Wolnych Ludów, a jednocześnie odnaleźć i zniszczyć Jedyny Pierścień.

Dzięki żywej sztuce i szczegółowej mechanice kart, Wojna o Pierścień pozwala fanom odtworzyć zmagania z czasów Wojny o Pierścień. Gra ma się ukazać w pierwszym kwartale 2023 roku i z pewnością będzie obowiązkową pozycją dla fanów Władcy Pierścieni. Zbierz więc swoich przyjaciół i rodzinę i dołącz do epickich zmagań o Śródziemie!

Rok 2023 będzie więc rokiem, w którym gracze będą mogli nacieszyć się wieloma nowymi grami.


Autor artykułu @gamer23 · 20-12-22