Czy warto kupić grę Piwne Imperium?


Aby zagrać w tę grę planszową, potrzebujesz kilku przyjaciół, pragnienia piwa i zamiłowania do strategii. Najlepiej sprawdza się w gronie czterech graczy, ale jeśli masz odwagę, możesz wcisnąć do gry kilku innych. Celem gry Piwne Imperium jest zdobycie tytułu najbogatszego browarnika poprzez kupowanie, sprzedawanie i handlowanie różnymi rodzajami piwa, aby zdobyć jak najwięcej punktów. W trakcie pokonywania zakrętów tej interaktywnej gry planszowej wypijesz swoją drogę do zwycięstwa.

Jak zacząć grę w Piwne Imperium?

Piwne Imperium to strategiczna gra planszowa dla 2-5 graczy. Celem gry jest zdobycie pozycji najbardziej wpływowego browaru. Aby tego dokonać, gracze będą musieli rozbudowywać swoje browary, warzyć piwo i ulepszać obiekty, aby zwiększyć produkcję. Pierwszy gracz, który zdobędzie 10 punktów, wygrywa grę. Aby rozpocząć grę, każdy gracz otrzymuje 5 monet, 2 karty ulepszeń i 1 kartę akcji. Gracze wybierają kartę ulepszenia i kartę akcji, którą chcą zatrzymać, a resztę odrzucają. Następnie gracze otrzymują z banku 2 monety. Pierwszy gracz jest wybierany losowo lub w grze w kamień, papier, nożyce. Następnie gra toczy się przez kilka rund, a na koniec każdej z nich każdy gracz otrzymuje 1 dodatkową monetę.


Komentarze artykułu

Recenzja gry Piwne Imperium

Piwne Imperium - recenzja dodatku do gry

Piwne Imperium to zabawna i wymagająca gra, która świetnie nadaje się do gry w grupie, na imprezach oraz w pojedynkę. W grze gracze starają się zbudować swoje imperia, kupując i wynajmując nieruchomości, aby zdobywać punkty. Im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższa jest Twoja pozycja w rankingu.

Gracz z najwyższą pozycją na koniec gry wygrywa. Gra trwa około 30-45 minut i może w nią grać od 2 do 6 graczy w wieku od 13 lat. Najbardziej podoba nam się to, że do gry dołączone są różne dodatki, dzięki czemu gra jest świeża i nowa za każdym razem, gdy w nią grasz.

Piwne Imperium - recenzja pierwszej wersji gry

Ta gra planszowa należy do najpopularniejszych na świecie i jest jednym z najciekawszych sposobów spędzania czasu z przyjaciółmi lub rodziną. To idealna gra dla przyjaciół. Jest to świetna rozrywka, jeśli szukasz czegoś do zrobienia w deszczowy dzień.


Autor artykułu @gamer23 · 12-02-22