Superfarmer Rancho - recenzja gry


Superfarmer Rancho to zabawna farmerska gra planszowa dla wszystkich grup wiekowych. W tej grze starasz się zebrać jak największe i najlepsze plony, pracując razem na swojej farmie. Po drodze czeka na was wiele wyzwań i będziecie musieli zastosować pewną strategię, aby wygrać tę grę.

Superfarmer Rancho - czy warto?

Superfarmer to kooperacyjna gra planszowa, w której gracze starają się zostać najlepszymi rolnikami w danym regionie, sadząc uprawy, hodując zwierzęta i sprzedając swoje dobra na rynku, aby zdobyć punkty. Gracze muszą stawić czoła wyzwaniom związanym z pogodą i suszą, a także ryzykiem utraty plonów z powodu insektów lub złodziei. W każdej rundzie gracze kolejno sadzą rośliny, kupują nasiona, żywy inwentarz lub sprzedają towary na targu.

Jeśli grupa wspólnie osiągnie próg danej akcji, wszyscy gracze otrzymują korzyści z tej akcji. Na koniec rundy zmienia się pogoda i pojawiają się nowe wyzwania. Gra kończy się, gdy grupa wspólnie osiągnie docelową liczbę punktów.


Komentarze artykułu

Recenzja gry Superfarmer Rancho

Superfarmer Rancho - opinie graczy

Superfarmer Rancho to zabawna gra planszowa dla dzieci od 6 lat wzwyż. To idealna gra dla aktywnych rodzin, które chcą wspólnie spędzić czas i dobrze się bawić! Superfarmer Rancho to wyjątkowy i zabawny sposób, aby dzieci dowiedziały się o rolnictwie!

Dzieci będą się świetnie bawić, uprawiając własne rośliny i hodując zwierzęta na swojej własnej farmie!

Superfarmer Rancho - dla kogo?

W grę mogą grać dzieci w wieku 5 lat i starsze. Superfarmer Rancho to farmerska gra planszowa, w której gracze będą musieli wyhodować jak najwięcej sałaty i sprzedać ją. Będą też musieli karmić swoje krowy i świnie, kupować nowy sprzęt, a nawet walczyć z przeciwnikami.


Autor artykułu @gamer23 · 02-02-22