Recenzja gry Halli Galli


Halli Galli to gra karciana, która ćwiczy refleks i zręczność. Dzięki prostym zasadom, których łatwo się nauczyć, gra jest świetną rozrywką dla całej rodziny. Począwszy od dzieci, które dopiero uczą się liczyć, po dorosłych, którzy chcą odpocząć od codziennej rutyny, Halli Galli to ekscytujący sposób na zabawę z liczbami.

Halli Galli - jak grać?

Potasuj talię kart i rozdaj każdemu z graczy po 3 karty.

Gracze przyglądają się swoim kartom i próbują ustalić, którą kartę chcą zebrać.

Gdy gracz zdecyduje się na kartę, ogłasza to na głos.

Jeśli inny gracz ma tę samą kartę, nie otrzymuje kolejnej tury.

Pierwszy gracz, który zbierze 3 karty, wygrywa grę.


Komentarze artykułu

Recenzja gry Halli Galli

Halli Galli - opinie graczy

Jeśli chcesz zapoznać dzieci z grą rodzinną, ta jest doskonałym wyborem. Pomaga ona rozwijać zdolności motoryczne, a także uczy strategii i liczenia. W grę tę można grać na różne sposoby, więc nie znudzi się przez długi czas. Halli Galli to gra, w którą mogą grać dzieci w każdym wieku - od maluchów po dziadków.

Opinie graczy o niej są zazwyczaj pozytywne - całe rodziny uwielbiają w nią grać!

Halli Galli - czy warto kupić?

Jeśli szukasz prostej, zabawnej gry, w którą można grać wszędzie i która nie wymaga wiele myślenia, to Halli Galli może być dobrym rozwiązaniem. Jest to gra karciana, która wymaga bardzo niewiele sprzętu - wystarczy talia tych kart - i mogą w nią grać osoby w każdym wieku.

Ta gra karciana jest często rozgrywana w grupach dwuosobowych lub większych. Jeden z graczy rozpoczyna grę, wybierając kartę, wypowiadając na głos jej wartość, a następnie kładąc ją odkrytą na stole. Pozostali gracze na zmianę dobierają kartę, próbując dopasować ją do wartości karty już odkrytej. Jeśli gracz dopasuje wartość karty na stole, musi odsłonić swoją kartę, a pierwszy gracz musi odsłonić kolejną kartę. Pierwszy gracz, który odkryje wszystkie swoje karty, wygrywa grę.


Autor artykułu @gamer23 · 16-12-21